Aktuální situace skrz koronavir

15.03.2020

Moji milí jogíni, vzhledem k vašim dotazům avizuji. Všechny mé lekce (v jógových studiích/fitness i ty, o kterých rozhoduji sama) jsou pozastaveny až do odvolání (do doby, kdy bude opět vzduch bezpečný).

Cítím, že aktuálně je nejdůležitější zamezit šíření nákazy Koronavirem minimalizováním sociálního kontaktu všude, kde je to možné. Nikdo z nás vlastně nemůže vědět, jestli v sobě vir již nemá (včetně mě), proto mi přijde nejzodpovědnější chovat se tak, jako bychom vir už měli - tedy dodržovat maximálně možnou "karanténu".

Jsem si vědoma, že jógová praxe je v těchto dnech velice důležitá a že mnozí z vás nejsou zvyklí praktikovat jógu doma.
Dnes je nicméně spousta možností, jak si pustit online lekci - je jich nepřeberné množství na youtube či serverech jako je https://www.jogavirtual.cz/. Stačí si vybrat, co vám bude vyhovovat.
Já sama neplánuji vysílat lekce on-line, nemám na to adekvátní technické vybavení, ale některá jógová studia již on-line lekce vysílají (např. YOGAME studio).

Pokud byste chtěli další tipy, možnosti nebo zodpovědět konkrétní dotazy, ozvěte se, budu nápomocna, jak jen to bude možné.

Užívejte si vše dobré, co nám toto období přináší, zpomalení a čas na to, na co nebyl bez omezení vnějších příležitostí prostor.

Držte se, opatrujte se, izolujte se a hýčkejte se!