Čas tvoření vizí

16.01.2020

Pokud je advent časem zklidnění, časem naslouchání a ponoření se do sebe, konec roku pak časem rekapitulace a zvědomněním si, za co jsme ve svém životě nejen za uplynulý rok vděční, začátek roku je čas na tvoření vizí a nastavování cílů pro nový rok.

Prvně je třeba si uvědomit, jak se chceme cítit, co chceme zažít, čeho chceme dosáhnout a s kým chceme trávit tento rok. Jedině tak si můžeme naši mysl správně nastavit a vykročit tím správným směrem a pak krok po kroku se blížit splnění našich přání.

Jak jsem zmiňovala na prvních lekcích nového roku, je důležité vytvořit si svoji budoucí realitu nejdřív ve své mysli, teprve pak se může stát. Naše sny a vize se konkretizují v přání a potom v myšlenky. Myšlenka je energie, kterou vysíláme vesmíru, a vesmír nám jí vrací v podobě budoucí reality, kterou si sami tvoříme. Věřte či nevěřte. Ale zkuste :)

Před tím, než si vytvoříme svět, ve kterém chceme žít, musíme být schopni si ho představit. Vytvoření života podle našich představ začíná u jasné vize naší budoucnosti.
Musíme být schopní snít. Jak jinak bychom mohli dosáhnout toužené budoucnosti, která ještě teď neexistuje?
A když máme jasnou představu o tom, kam chceme dojít, jsme flexibilní v tom, jak se tam dostat. A pamatujme, flexibilita mysli souvisí s flexibilitou těla. A obráceně.

Všechno se vším souvisí.
Věnujte pozornost svým myšlenkám, věnujte pozornost tomu, co si přejete.

Přeji vám krásný rok 2020 na vlnách splněných přání a snů!
A těším se na potkávání se nejen na lekcích jógy.
Petra 🙏💜🔮🕉☯️