Jógové plynutí na Jóga Dnes konferenci

05.10.2019

Když jsme se domluvily, že na konferenci vyrazíme, nějak mi nedošlo, že si dám 5 lekcí jógy v jeden den právě na závěr 10ti denního podzimního detoxu 😄 přeci jen se to jmenuje konference 🤔😃

A tak jsem do dnešního dne vplula tak nějak nepřipravená a hned první lekce s Vaškem, Jakubem a Katkou byla pořádná dávka power jógy! Naštěstí se tempo postupně zjemňovalo a mě se s každou další lekcí začaly otevírat nové obzory - s každou další lekcí totiž přicházelo větší zvnitření, napojení sama na sebe, procítění ásán, které za den dělám po několikáté a mám tak možnost pozorovat posun v provedení i prožití za tak krátký okamžik! Jak ojedinělé prožít si tolikrát za den šavasanu! Závěrečné zklidnění, napojení, vychutnání doznívání jógové praxe 5x jinak! Wau!
Intenzivněji než na klasické lekci si v této obrovské skupině uvědomuji potřebu obrátit pozornost k sobě, nenechat se rozptylovat hodnocením sebe i ostatních kolem či porovnáním se s těmi na jógamatkách vedle, respektovat sebe, respektovat je a napojit se na skupinu jako celek, protože jsme tam vlastně všichni kvůli tomu samému. Já osobně kvůli těm tam vpředu na pódiu, kteří mi přinášejí do života obrovskou inspiraci a motivaci. A mantra OM v tak velké skupině je úžasně vibrující zážitek!
Odcházím povznesená, naprosto zharmonizovaná s úplně čistou hlavou 🤗🙏