KURZY OD LEDNA 2024

20.11.2023

Zdravím z tepla Vietnamu a oznamuji, že mé zimní kurzy startující od ledna 2024 jsou vypsány s akcí při přihlášení do 30.11.2023!

Kurzy je již možné rezervovat v rezervačním systému Peace Yoga studia. 


HATHA YOGA DEEP DIVE

Skrz praxi jógy na podložkách si odzrcadlíme svůj život mimo ně. Hlubší ponor do své mysli skrz jógovou filozofii prvních dvou stupňů (Jama a Nijama) Patandžaliho jógové cesty jógy – doporučení, jak se chovat a myslet. Skrz samotnou praxi se pak budeme věnovat dalším stupňům (Ásana, Pránájáma, Pratjáhára, Dhárana, Djána pro podporu Samádhi, rozvoj vyššího poznání).

Skrz tuto hlubokou praxi bude příležitost urovnat si své myšlenky, svou cestu, své postoje. Budeme hodně pracovat s myslí, ale součástí bude i důkladná fyzická praxe.

KURZ 10 LEKCÍ + možnost jedné náhrady

STŘEDA 17h (lekce 70 minut): 3. 1. – 6. 3. 2024 + náhrada 13. 3. 2024

Kurz není vhodný pro úplné začátečníky.

ZÁKLADY MEDITACE A JÓGA

Máte hodně stresující zaměstnání nebo náročný životní styl? Zkoušeli jste meditovat, ale pořád to nejde? Chcete se naučit, jak nejlépe vypnout vaši mysl? Máte chuť si vyzkoušet různé cesty k meditaci? Chcete si osvojit jógovou praxi vedoucí k celkové regeneraci? Přejete si posunout na své jógové cestě zase o kus dále?

V kurzu si zažijete různé typy meditací tak, abyste zjistili, co je vám nejbližší, která cesta je ta vaše. Skrz jógovou praxi, která vede k regeneraci, prožijete zklidnění skrz tělo i mysl tak, aby celkový prožitek zanechal pocit harmonie a vyrovnanosti po dlouhou dobu.

KURZ - 4 SETKÁNÍ: 19.1., 2.2., 16.2. a 1.3.2023

PÁTEK 18:30 - 20:30 (120 minut)

JÓGOVÁ TERAPIE PRO ZDRAVÁ ZÁDA (A SPOKOJENOU MYSL)

S tělem budeme pracovat pomalu a jemně, o to více vědomě, o to více s dechem. Jde o fyzicky nenáročnou praxi, kterou zvládne každý, kdo se chce naučit naslouchat svému tělu, nastavit nejen správné vzorce pohybu a dechu, ale i myšlení tak, aby výsledky ovlivnily nejen fyzické tělo, ale i mysl a ducha.

Jste-li ve stresu, v napětí nebo psychické nepohodě, jednoduché ásany, dech a dechová praxe a relaxace vám pomohou regenerovat vaši mysl i tělo.

Kurz je určený všem, kteří nemají akutní zdravotní problémy omezující účast na skupinové lekci, lekce nenahrazuje práci rehabilitačního lékaře či fyzioterapeuta.

KURZ 8 LEKCÍ + záznam

NEDĚLE 17:30: 7. 1. - 25. 2. 2024

KURZ JE MOŽNÉ ABSOLVOVAT VE STUDIU I ONLINE.