Ponoření do jinové zóny, anatomie a vzpomínek na Indii

10.03.2020

Kdo mohl před zhruba 9ti měsíci, kdy jsem se rozhodla jít na další lektorský kurz jin jógy, tentokrát přímo se Sebastianem Pucelle a Murielle Burellier tady v Praze, čekat, že přijde po extrémně náročných týdnech v práci přesně včas, abych úplně nezkolabovala a odpočinula si v ten správný okamžik! Toto nejsou náhody.

A tak si to jinové zklidnění moc užívám. Nořím se do světa jinové energie a snažím se zbavit všech (zbytečných) myšlenek, oprostit se od všeho stresu a jangového šílenství, soustředit se na výuku a prosté bytí. Opečovávám se dlouhými procházkami, kdy jdu, dýchám a vnímám sebe v prostoru, vše kolem je jen kulisa mého intenzivního vnitřního napojení a prožívání.

A včera večer jsem znovu zachytila tu senzaci ze studia anatomie, kterou jsem poprvé prožila v Indii! Pamatuji si, jak jsem poslední týden před závěrečnými zkouškami (300h YTT) trávila večery v baru na pláži, popíjela víno, poslouchala šumění moře a učila se názvy všech kostí, svalů, kloubů, a žasla nad tím, jak je to vše propojené v jeden úžasně fungující celek. Za prožití této totální fascinace vděčím Chloe Alex Stock, nejlepší učitelce anatomie ever, díky které jsem se do anatomie opravdu zamilovala.
Chloe, tolikrát jsem si od té doby na tebe vzpomněla! Děkuji mnohokrát za vášeň, kterou jsi s námi sdílela, a díky ní naučila to, co jsem si na začátku myslela, že je naprosto nemožné 🙏💝

Anatomy rules. Never say never! 😃